Späť

Ako upratujete s handričkami Eudorex.

Pridal: Pridané: 10.1.2020 18:14:30 Počet zobrazení: 464

10 Január 2020

Pár reálnych príbehov s handričkami Eudorex SK - čistiace prostriedky za tých teraz už päť rokov ...

Ako upratujete s handričkami Eudorex.

Príbeh č.1 - Siedme poschodie

 Pán Nemec, bývam na siedmom poschodí a mám štvorizbový byt, to sú min. 4 a viac okien. Ich umývanie bola pre mňa nočná mora. O strachu z výšok vám nebudem ani vravieť .... Keď som si doniesla domou tú vašu handričku VETRI, dlho som váhala ju vyskúšať. Raz tak doobeda svietilo slniečko, dopíjala som kávu a oči mi padli na okno .... samá šmuha, čmuha, klasika ... reku vyskúšam ten Váš zázrak. Namočila som handričku do vody, vyžmýchala a šla skúšať.
Panenka skákavá ... za pol hodinu som mala umyté nielen okná, ale aj dvere, zrkadlá a kachličky.

Ďakujem P.M. Bratislava

 

Príbeh č.2 - Bábätko a 26 okien.

Príde mi do obchodu pani zákazníčka, na hrudi má v nosiči malé, cca polročné bábätko a že - prosím si päť handričiek VETRI, tie modré na okná.
Samozrejme ... a pýtam sa jej - poznáte naše handričky ? A ona že, ja som tu už tretí krát .... sú úžasné. Viete, manžel postavil dom, vlastne domisko a máme 26 okien. Veľkých. Orientovaných na slnečnú stranu, je na nich vidno každú
šmuhu. Ich umývanie bola pre mňa nočná mora, bruchabôľ a stres. Začala som prvým a keď som skončila na poslednom, to prvé bolo už špinavé .... no celé zle. A do toho teraz malé dieťa. Dnes s touto Vašou handričkou umyjem polku okien jeden deň a druhú na ďalší deň - kým mi malý poobede spnká ....

Ďakujem. Neznáma, ale pravidelná zákazníčka.

 

Príbeh č.3 - Kanada

Prichádza dlhoročný seriózny zákazník a od brány kričí ... Vilko, máš tie tvoje modré ??? .... ja že čo ? modré tabletky ???
Nié, tie handričky na okná ! Dcéra, čo je v Kanade ich chce do balíka ďalšie .... už piaty krát :) že sú tam z nich unesení .... celé okolie. Pozor, dcéra je tam lekárka.

A vlastne, niekedy tak leto 2019 - prichádza do obchodu skupina cca 8 - 9 ľudí na čele s pánom J. - no Vilko, máme tu návštevu z tej Kanady, nabal im z tých tvojich handričiek, vyber im tie najlepšie, sprav to krát tri .... velice sú s nimi spokojný :). A tak v Kanade leštia s mojimi handričkami. Dúfam že prídu aj tento rok :)

pán J.O. Pezinok

 

Príbeh č.4 - Husacinka

Pozvali ma v jeden krásny večer dobrý kamaráti na husacinu do Grobu. Tušil som že tú excelentnú večeru chcú z určitých príčin celú zaplatiť, máme tam byť s priateľkou ako ich hostia.

Hm. Čím ich prekvapím ja ? Tak som nabalil tri igelitky / boli tam tri páry./ Do igelitky som dal po krásnej levandulke v kvetináči, po jednej voňavej domácej klobáse a po pár kusov najlepších handričiek Eudorex SK. V sobotu po 13-tej som sadol do auta a šibol som to do tej husacinárne a poprosil majiteľa, že večer, keď dám pokyn, pán čašník prinesie po večeri darčeky, akože nenápadne ....

V rámci večernej zábavy som skočil akože na wecko a šiel som sa dohodnúť s pánom čašníkom ako to má spraviť. Tušili /personál/nejaké šibalstvo, keď sme šušotali a debatovali čo a ako, pripojil sa pán majiteľ, jeho žena, personál - tak reku, spravím si tam rýchlu reklamu.

Vytiahnem zabalenú handričku Velvex HiQ na autá a ten vysoký sympatický dokonalý Pán čašník vykríkne - Šak to ja poznám ..... to nám doniesol šéf v Subaru, leštím tam s tým autá - to je zázrak. A ja - Jak v Subaru ? šak Vy ste tu čašník ?

A on že - áno, toto mám ako brigádu, inak som predajca áut ....... Reklamu mi tam spravil ON. Večerné prekvapenie pre spoločnosť bolo dokonalé.

Inak - bol úžasný. Aj on, aj personál, aj prostredie, aj jedlo ...... aj víno aj slivovica :)

www.gurmanskygrob.sk

 

Všetky príbehy sú reálne, žiadne trapné vymýšľanie si alebo štylizácia .....  :)

 

Ak máte aj Vy nejaký krátky milý príbeh a kladný zážitok s našimi handričkami, kľudne nám ho napíšte, tie najzaujímavejšie uverejníme a možno aj odmeníme ... :) veď predsa - Upratuje každý ...

Pekné dni a pohodlné upratovanie s handričkami Eudorex SK Vám praje Vilo Nemec

 

www.eudorex-sk.sk

www.noblegarden.sk

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie