Späť

Technológia ultra mikrovlákien Eudorex SK

Pridal: Pridané: 14.10.2015 08:15:00 Počet zobrazení: 1019

14 Október 2015

Prednosti technológie polyaktívnych mikrovlákien.

Technológia ultra mikrovlákien Eudorex SK

  Mikrovlákno vzniká rozvláknením prírodného ​​či umelého vlákna bežnej veľkosti, ale možno za neho považovať len také, ktorého hrúbka nepresahuje 0,7 dtex (9 km vlákna smie vážiť maximálne 0,7 gramu). Rozvláknením mikrovlákna s hrúbkou 0,27 dtex na ďalších 11 častí sme získali ultra-mikrovlákno s hrúbkou okolo 0,188 dtex, z ktorého jedinečných upratovacích vlastností môžete dnes ťažiť aj Vy.

 

Eudorex sk
 

100% Mikrovlákno

  Pre výrobky Eudorex je využívaná zmes polyesterových a polyamidových mikrovlákien, ktorá je v oblasti čistenia a upratovania veľmi efektívne. Mikrovlákna vstupujú aj do tých najjemnejších pórov na čistenej ploche a mechanicky odstraňujú nečistoty a baktérie, a to najlepšie na sucho. Vďaka tomu nemusíte vôbec používať čistiace prostriedky, alebo len veľmi malé množstvo.

Polyesterové mikrovlákna priťahujú a účinne zachytávajú prach a roztoče vďaka elektrostatického náboja.
Polyamidové mikrovlákna zase skvele sajú nečistoty z každej plochy vďaka svojim unikátnym absorpčné schopnosti.
Kvalitné handra z mikrovlákna s rozmermi 40 x 40 cm spravidla obsahuje 500 km mikrovlákna 100krát tenšieho než ľudský vlas.

Technológiu mikrovlákien v našom e-shope reprezentujú predovšetkým univerzálne handričky, mopy a handry na upratovanie podláh.


Polyaktívne mikrovlákno

  Prednosti technológie polyaktívnych mikrovlákien najlepšie vyniknú pri používaní výrobkov Eudorex na mokro a na hrubšie povrchy. Zanechajú plochu dokonale čistú, zdravotne nezávadnú bez použitia čistiacich prostriedkov a úplne suchú.

Textílie z vysoko kvalitného polyaktivního mikrovlákna s hrúbkou 0,30 dtex takisto využíva priaznivých vlastností zmesi polyesteru (70%) a polyamidu (30%). Mikrovlákna sa pri výrobe viažu na špeciálnej polyuretánovou živicu, čím vzniká nová štruktúra s väčšou čistiace účinnosťou textílie a dlhšou životnosťou. Ak zvolíte výrobok s týmto revolučným zložením, získate účinnú a odolnú čistiace pomôcku, ktorý vám bude slúžiť oveľa lepšie a dlhšie, než konvenčné pomôcky na upratovanie.

Každá utierka s rozmermi 40 x 35 cm obsahuje až 1000 000 lineárnych metrov mikrovlákna. Polyaktívne vlákna sú 1000 krát tenšie než ľudský vlas.

Technológiu polyaktívnych mikrovlákien využívajú predovšetkým extrémne odolné handry na podlahu, univerzálne handričky a utierky pre upratovanie kuchyne, kúpeľne a WC, kde sú vysoké nároky na odstránenie baktérií a všetkých alergénov.

 

www.eudorex-sk.sk

www.noblegarden.sk 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie