Eudorex Salva Colore 12 ks - obrúsky proti zapieraniu

Eudorex Salva Colore 12 ks - obrúsky proti zapieraniu

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Skladom

Eudorex Salva Colore 12 ks - obrúsky proti zapieraniu, udržujú farby stále perfektné a žiarivé.

4,50 € s DPH

Výrobca: Eudorex

Farba, voda a prací prášok dohromady často spôsobujú zafarbenie bielizne pri praní. Filtrovacia štruktúra týchto obrúskov zachytí farby, ktoré sa počas prania pustia a tým zamedzujú zafarbeniu ďalšieho oblečenia. Zároveň udržujú farby svieže a stále výrazné. Dôkazom zachytenie farieb je zafarbený obrúsok po praní.

 

Použitie: Vložiť obrúsok Eudorex do práčky a pridať bielizeň. Pridať obvyklé množstvo pracieho prášku. Prať na teplote podľa etikiet na textile. Po praní vyhodiť obrúsok. Na každé pranie používať nový kus.

 

Upozornenie: Nové oblečenie či iný textil musí byť vždy praný zvlášť, pretože je veľká pravdepodobnosť nadmerného púšťanie farby. U veľa tmavých látok sa odporúča použiť 2-3 obrúsky. Pri praní svetlého bielizne dokopy s tmavým, ktoré má silnú tendenciu púšťať farbu Eudorex nezaručuje, že sa látky nezafarbia. Po ukončení pracieho programu odporúčame bielizeň okamžite zavesiť či usušiť a nenechávať ju mokrú v práčke.

Výrobca: Eudorex Italie

 

Balenie - 12 ks obrúskov / 12 x 20 cm

Hmotnosť - 0,1 kg

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie