Nanoshell Universal Set Premium - starostlivosť o lak a disky automobilu.

Nanoshell Universal Set Premium - starostlivosť o lak a disky automobilu.

NOVINKA

Nanoshell Universal Set Premium - starostlivosť o lak a disky automobilu.

38,90 € s DPH

Výrobca: Nanoera

Nanoshell Universal - nano čistič a ochrana. Technologicky vyspelý produkt, ktorý v jednom kroku čistí, chráni, oživuje lak a vytvára zrkadlový lesk a samočistiaci – lotosový efekt. Po ošetrení auto stačí spláchnuť čistou vodou vysokým tlakom. Automobil ošetrený Universal Setom je po daždi krásne lesklé vďaka samočistiacemu lotosovému efektu.

Produkt je ideálny pre profesionálov, aj pre hobby domáce využitie - nevyžaduje náročné procesy alebo postupy a zložité príslušenstvo. Bez námahy dokonalý výsledok ! Obľúbeným produkt každého automobilového fanúšika.

 

Využitie:

Finišér - Detailer – Dosušovák po umytí auta šampónom a vysokým tlakom – plnohodnotne nahrádza voskovanie. Vďaka nanotechnológií to zvládnete 2 x rýchlejšie, ľahšie a s kvalitnejším výsledkom.

Finišér – Detailer po umytí auta parou.

Bezvodný čistič a ochrana – s použitím vysoko kvalitných mikrouterákov 1000 GSM a 500 GSM.

Universal krásne doleští a ochráni lak, disky, prahy, lišty, svetlomety a všetky vonkajšie časti auta.

Nanoshell ŠAMPÓN je koncentrát, špecificky vyvinutý ako nanočistič, ochrana a obnova vzhľadu laku automobilov pred aplikáciou najvyššieho stupňa finálnej nano ochrany laku - Nanoshell Premium Final. V jedinom kroku obnovuje a renovuje lesk, vytvára ochranu proti zašpineniu a následne film polymerizuje do antistatického brilantného finálneho povrchu. Povrch je nádherne vyleštený bez mechanickej námahy a pripravený na aplikáciu finálnej nano ochrany laku Nanoshell Premium Final. NANO ŠAMPÓN poskytuje vysoko efektívne čistenie a odstránenie biologických nečistôt, minerálnych a syntetických tukov a olejov, odstraňuje prilepené nečistoty (hmyz, atď.) a dokonca aj silikónovú vazelínu, vosky zo všetkých vodou umývateľných povrchov (farba, kovy, nerez oceľ, hliník a jeho zliatiny, plachty, teflón, plasty a špeciálne povrchy napr. karbón).

Zároveň zabezpečuje ochranu povrchu karosérií pri veľkom zaťažení (prach, znečistenie alkalickými a kyslými roztokmi). Vytvára ochranu proti UV žiareniu a poveternostnými vplyvmi. Šampón je vhodný aj na údržbu už ošetreného auta finálnou nano ochranou pričom postačuje nižšia koncentrácia.

 

Aplikácia

Jednoduchá a ľahká aplikácia ručne alebo vysokotlakovým umývaním. Auto vždy pred aplikáciou opláchnite vodou. Šampón zrieďte s vodou v pomere podľa hrúbky vrstvy (vosku) a nečistôt. Odporúčané riedenie je cca 50ml šampónu na 10 l čistej vody, pri zvýšenom znečistení môžete koncentráciu zvýšiť. Vytvorením teplého roztoku 60°C+ sa účinnosť zvýši. Vodu so šampónom zamiešajte a nechajte postáť 2-3 minúty. Použitím mäkkej špongie auto umývajte krúživými pohybmi. Nezabudnite, že čím dôkladnejšie povrch očistite, tým lepšia bude následná priľnavosť finálnej nano ochrany - Nanoshell Premium Final. Šampón nechajte na povrchu pôsobiť 5 min. pôsobiť a potom dôkladne opláchnite čistou vodou. V prípade potreby postup zopakujte. Povrch následne nechajte zaschnúť, zvyšky vody dôkladne vysušte handrou alebo jelenicou. Dôkladne vysušenie auta je nutné pred aplikáciou finálnej nano ochrany laku- Nanoshell Premium Final. Neaplikujte na priamom slnku !

 

Set obsahuje:

- Nanoshell Unviersal 250ml

- Nanoshell ŠAMPÓN 250ml

- 1x micro uterák 500 GSM na sťahovanie vody a hrubej špiny

- 1x micro uterák 300 GSM na finálne rozleštovanie.

Hmotnosť - cca 1 kg

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie