Sanosil S003 Uni 5 l - vysokoúčinná univerzálna dezinfekcia a čistič na báze striebra pre domácnosť a gastro sektor

Sanosil S003 Uni 5 l - vysokoúčinná univerzálna dezinfekcia a čistič na báze striebra pre domácnosť a gastro sektor

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Sanosil S003 Uni 5 l - vysokoúčinná univerzálna dezinfekcia a čistič na báze striebra pre domácnosť a gastro sektor.

45,90 € s DPH

Výrobca: Sanosil

Sanosil Univerzálny čistič S003 - aj na priamy kontakt. Unikátna dezinfekcia chránená švajčiarskym patentom. Jedinečný dezinfekčný prostriedok na báze peroxidu vodíka a striebra s ohľadom na životné prostredie. Na každodenné použitie. Svojím jedinečným zložením je ideálnym na dezinfekciu všetkých plôch, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami. Dezinfekčný prostriedok nie je potrebné oplachovať a neutralizovať. Nemení chuť a vôňu ošetrenej potraviny. Na povrchu nezanecháva žiadne stopy, nie je korozívny a je na všetky typy povrchov.

 

Balenia: 5 l

Hmotnosť - 5 kg

 

Domáce využitie

Kuchyne, sanitárne zariadenia, wc dosky, umývateľné plochy, stoly, pulty, dosky na krájanie, handry a špongie na umývanie, odpadkové koše, sedačky, koberce, sauny, mobilné telefóny, drobné predmety ako nožničky, kľúče... Prostriedok je vhodný na čistenie (ošetrenie) kožených výrobkov.

Gastro prevádzky

Na všetky druhy povrchov. Schválený na kontakt s potravinami. Neoplachuje sa a neneutralizuje. Zabraňuje krížovej kontaminácií. Nemení chuť, vôňu a farbu ošetrenej potraviny. Ideálny na umývanie šalátov.

Výroba syra

Ideálny prostriedok na ošetrenie všetkých ale hlavne drevených plôch na zrenie syrov.

Účinnosť

Spoľahlivo ničí baktérie, vírusy, plesne, kvasinky. Okrem iného do 5 min. odstraňuje: Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Candida albicans, Escherichia coli (E.coli), Listeria monocytogenes a do 15 min. odstraňuje: Bacillus cereus, Salmonella enteridis, vírus hepatitídy A (HVA), vírus hepatitídy B (HVB), Enterococcus faecalis...

Samozrejmosťou je certifikát podľa štandardov VAH/DGHM – nemecký inštitút pre aplikovanú hygienu.

Zloženie: 1,5 g/100 g (1,5 %) potravinársky peroxid vodíka CAS 7722-84-1, 0,0015 g/100 g (0,0015%) striebra CAS 7440-22-4

Štítky: dezinfekcia, univerzálna, potravinárstvo, domácnosť

Balenia: 5 l

Hmotnosť - 5 kg

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie